88 AHOJ Jozefe ! Dve osmičky, je to už výtvarné dielo. Pekne to ťaháš, len tak ďalej. Rok máme za nami, len to tak fiklo. Začneme ťahať nový. Čerstvý. Nemali by sme začať nariekaním na naše kĺby a na to, že nevieme si zapamätať ako to bolo vlastne vtedy keď … ? Život je už taký, s tým nič neurobíš, ale človek nemusí byť pesimistom. […]
Pokračovanie článku
