Duel Žijeme si tu pekne ako holúbkovia, máme všetkého dosť, vlastne prebytok, pretože sa ešte ujde aj tým čo vyberajú kontajnery. Už slávny westernový herec Reagan povedal, že chudobným stačia omrvinky padnuté zo stolov bohatých. To vtedy obhajoval zníženie daní bohatým. Čudný je teda svet v ktorom žijeme. Zdalo by sa, že život na Zemi ovplyvňujú iba dva póly, […]
Pokračovanie článku
